Yueqing Zhengli Makine Ltd

Kalite İş% 1,100 Memnuniyet Hedeftir

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Yueqing Zhengli Machinery Co. Ltd

Ben sohbet şimdi
Sipariş vermeden önce birçok fabrikayı ziyaret ettim. Zhengli Machinery ürünlerini seçmemin sebebi profesyonel yetenekleri ve mükemmel hizmetidir. Her ayrıntıda en iyisini yaparlar. Bu fabrikayı beğendim ve aynı zamanda güzel satış insanlarını severim! Onlarla iş yapmak için daha fazla iş ortağı önereceğim.

—— Amerika'dan Dave

Zhengli Makine'den aldığımız çok mükemmel ürünler. Nijerya'daki tüm kurulumlardan sonra çok memnunuz. Kurulum için bize yardımcı olmak için profesyonelleri inşaat alanımıza yolladılar. Gelecekte onlara daha fazla proje emri vereceğim.

—— Hongkong'dan Michelle

Bu Paslanmaz Pompa Püskürtme Makinasının işçiliği de dahil olmak üzere hizmetten çok memnun kaldık!

—— Kanada'dan Marianna

Yueqing Zhengli Machinery Co. Ltd

1 2
Yueqing Zhengli Machinery Co. Ltd Yueqing Zhengli Machinery Co. Ltd
Fabrika Atölye

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Afrika
Dünya çapında
Markalar : ZEALN
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 2000000-3000000
Yıl kurulan : 1995
İhracat p.c : 80% - 90%
Yueqing Zhengli Machinery Co, Ltd.Şti, Xinguang Sanayi Bölgesi, Liushi Town, Yueqing City, Zhejiang, Çin, Bulunan Feb.1995 yılında kurulan Paslanmaz Çelik Püskürtücü Ve Yedek Parça bir lider üreticisidir.

Püskürtücümüz tarım, endüstri, inşaat ve hastane vb. Dezenfeksiyon ve sterilizasyon için yaygın olarak kullanılmaktadır. Böcek, yabani ot ve hastalıklı bitkilerin püskürtülmesi için kullanımı kolaydır ve beton çerçeveler gibi inşaat ekipmanları için yağ püskürtmek için de mükemmeldir.

Ürünlerimizin% 80'inden fazlası, Avrupa, Amerika, Japonya ve Orta Doğu vb. Gibi yurtdışı pazarları içindir. Yıllık çıktı 50000 setleri aşmıştır.

“Kalite İş% 1,100 Memnuniyet Hedeftir”, Biz, dünya çapındaki bir markayı canlandırabilmeyi ve dünya çapında liderlik pozisyonunu kazanmayı ümit ediyoruz.

İletişim bilgileri
Yueqing Zhengli Machinery Co. Ltd

Tel: 86-577-62798277

Faks: 86-577-62798256

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin